Soovide saavutamise meistriklass

Soovide saavutamise meistriklass. Muuda oma unistused reaalsuseks. Tee soovitu suunas esimesed kindlad sammud. Muuda oma elu. Saa julgustust ja inspiratsiooni. Vii oma uusaastalubadused teoks.

Turn Your Dreams Into Reality. Living Your Best Year Ever.

Kellele soovide saavutamise meistriklass on mõeldud?

Meistriklass on mõeldud kõigile, kes soovivad oma soovid, eesmärgid või unistused ellu viia.

Millised on Sinu soovid? Millega tegelemine teeb Sind rõõmsaks? Mõtle hetkeks sellele. Ainult Sa ise tead seda. Sa tead vastust, sest Sa tunned ennast kõige paremini. Oled juba sünnist saati endaga tuttav. Kõigil meil on omad kahtlused. Hirmud. See on loomulik osa. Hea uudis on, et kahtlustest saab võitu ning hirme saab ületada.

Mida Sa sooviksid teha või kes Sa tahaksid olla, kui Sul ei oleks võimalust kaotada? Kui oleks tagatud tingimusteta edu. Mõtle korraks. Mis paneb Su südame laulma ning hinge helisema?

Kutsun Sind oma soove ellu viima. Kutsun Sind tegutsema. Kutsun Sind broneerima parimad kohad. Soovide saavutamise meistriklass on avatud.

Mis teeb koolituse eriliseks?

  • Esiteks, teoorias räägitu rakendame koheselt ka praktikas. Kas tuleb Sul meelde mõni arvutiprogrammi koolitus, mida tehti nii, et Sul oli au jälgida, kuidas koolitaja vilunult programmis toimetas? Ise tegid märkmeid paberile. Ja, kas ma tohin olla uudishimulik, kui suureks Sa hindad selle koolituse kasulikkust?
  • Ning teiseks, meistriklass on absolutely-PowerPoint-free põhimõttel, ei mingeid uinutavalt igavaid slaide ning jutte, kus slaididel on vaid kuupäev heal juhul vahetatud. Koolituse käigus tekib unikaalne, Sinu eesmärgistamise teekonda 120% toetav töövihik. Täis Sinu enda mõtteid. Tegevussamme. Taktikaid.

Minu arvates on õige tähtsam õnn, kõige tähtsam on rõõm. Kõige tähtsam on pühitsemishoiak. Kõige tähtsam on elujaatav filosoofia. Tunne rõõmu! Kui Sa oma tööst rõõmu ei tunne, otsi uus töö. Ära jää ootama! Oodates ootad Sa ikka ainult Godot’d, ja Godot ei tule mitte kunagi. Nii jäädki ootama ja raiskad oma elu ära. Keda Sa veel ootad, mida Sa ometi veel ootad? (OSHO)

Kuidas soovide saavutamise meistriklass toimub?

  • Me alustame suuremast pildist, piilume Su elu „helikopterilt“ ning Sul on võimalus hinnata rahuolu oma elu eri valdkondadega. Räägime tasakaalust. Nendest mõtetest kasvavad välja eesmärgid.
  • Seejärel hakkab töö eesmärkidega. Paneme eesmärgid korrektselt kirja. Peame korralikult plaani, millised võiksid olla vahe-eesmärgid, ajalised mõtted.
  • Ning siis viimane, kogu protsessi mõttes kõige olulisem osa, teeme ennast eesmärkide suunas liikumisel tugevaks. Räägime hirmudest ja uskumustest. Plaanime, kuidas motivatsiooni hoida, et Sa ikka soovitu saavutaksid. Kes võiks Sind innustada? Inspireerida? Töötame välja Sinu personaalse süsteemi, mis aitab Sul kenasti soovide saavutamise teekonnal püsida.

Kogu koolituse aja töötad Sa oma soovidega. Saad iga sammuga lõpptulemusele aina lähemale. Et kõik Su väärt mõtted ei ununeks, saad Sa need kõik kirja panna töövihikusse. Kohta, mida hiljem on hea vaadata ning innustust hankida, kui soovitu saavutamise teel tekivad takistused või teetõkked.

Praktiline kasu

Luba ma võtan veelkord kokku kõige selle, mida soovide saavutamise meistriklassi läbimine Sulle annab:

  • Esiteks, saad Sa väga häid töövahendeid, kuidas oma soovidega töötada. Pole midagi, kui Sul polegi ühtegi suuremat soovi enne koolitust või Sa pole nn. planeerija tüüpi inimene. Koolitusel saad Sa innustust ja julgustust oma soovidega tegelemiseks. Ja võib-olla avastad ka enda planeerija tüüpi inimese algeid. Ja võib-olla hakkad eesmärgistamise protsessi isegi armastama, kuna selles on nii rahuolu tunnet, kui ka emotsioone.
  • Teiseks, kas mäletad, Sa tegeled ikkagi vaid ainult sellega, mida Sa ise oluliseks pead? Mitte keegi ei ütle Sulle, millised soove või eesmärke peaksid saavutama. Sa ise oled enda elu peremees. Aga millised need soovid võivad olla? Kui aus olla, siin on tegelikult mustmiljon võimalust. Need võivad olla tööga seotud teemad. Või finantsilise vabadusega. Või sooviga kaalust alla võtta. Või plaanist uuesti trenni tegema hakata. Või oma majja kolimisega. Või … Nagu ma ütlesin, siin on mustmiljon võimalust. Meistriklassis saad Sa astuda oma soovide saavutamise teel esimese tõeliselt arvestatava sammu. Sa alustad enda elu muutmisega.
  • Kolmandaks, me räägime palju tundest, mille nimi on õnn. Kuidas tunda suuremat õnnetunnet oma tegevustes? Kuidas õnnetunnet sisalduvaid tegevusi rohkem oma päeva mahutada? Kõlab ju loogiliselt, et mida rohkem Sa õnnelikuks tegevaid tegevusi teed, seda õnnelikum Sa oled. Kui õnnelik Sa oled, kui õhtul annaksid hinnangu möödunud päevale?

Kui suudate välja mõelda piisavalt põhjuseid tegutsemiseks, suudate te kõike teha. Mingi tegevuse otstarve või põhjus on palju tugevam motiveerija kui taotletav objekt või tulemus ise. Põhjused ongi need, mis võimaldavad vahet teha, kas millegi saavutamiseks ollakse lihtsalt huvitatud või ollakse selleks pühendunud. (Anthony Robbins)

Toimumise aeg ja koht

Avalikud koolitused

Lähiajal ei ole planeeritud ühtegi avalikku “Soovide saavutamise meistriklass” koolitust. Huvi korral kirjuta palun enda soovist aadressile priit@lifecoach.ee.

Sisekoolitused

Kui Sa soovid mind kutsuda Sinu ettevõttesse koolitama, palun võta minuga ühendust, kas saates e-kirja aadressile priit@lifecoach.ee või helistades telefonile 512 3215. Arutame seejärel, milline peaks olema koolituse eesmärk, millal see võiks toimuda ning muid koolituse üksikasju.

Lisainfo

Kui Sul on soovide saavutamise meistriklassi osas midagi täiendavat uurida või küsida, siis palun kindlasti tee seda.

Kui Sulle on sobilikum kirjutamine, kasuta palun aadressi priit@lifecoach.ee. Kui soovid helistada, vali oma telefonil numbrikombinatsioon 512 3215 ning vajuta helistamise nuppu. Nii lihtne see ongi!

Kui Sa soovid minu kohta rohkem teada saada, siis palun kliki siia.

Soovide saavutamise meistriklassis kohtume! Usu, Sa oled seda väärt.